ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Informacje ogólne

Zgodnie z ustawą o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji, aby wyrejestrować pojazd należy przekazać go do stacji, która zajmuje się recyklingiem. Od 2005 roku jesteśmy legalnie działającą stacją demontażu pojazdów nr F/6, posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia w zakresie demontażu i gospodarki odpadami. Przyjmujemy do kasacji auta osobowe, ciężarowe oraz motocykle/skutery. Oddając auto do nas, możesz być pewien, że trafia ono w odpowiednie miejsce. Obecnie jesteśmy w stanie odzyskać 95% masy pojazdu.

Płatności

Płacimy za każdy kompletny pojazd. Wycena odbywa się indywidualnie po obejrzeniu auta w siedzibie firmy, telefonicznie lub po przesłaniu zdjęć na maila.

Transport

W przypadku gdy pojazd jest niesprawny, nie posiada odpowiednich badań technicznych lub z innych względów nie może do nas dojechać, zapewniamy bezpłatny transport w okolicach Kożuchowa i Nowej Soli.

Co jest potrzebne do złomowania

- Pojazd z tablicami rejestracyjnymi.
- Dowód rejestracyjny. W przypadku jego braku potwierdzona kserokopia dowodu, lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu. - Karta pojazdu (jeżeli została wydana)
- Dowód osobisty właściciela. W przypadku dwóch właścicieli wpisanych w dowodzie rejestracyjnym, wymagana jest obecność obydwu właścicieli lub upoważnienie od jednego z nich.
- Umowa kupna - sprzedaży - jeśli auto nie zostało przerejestrowane.


Dokumenty do pobrania:

- upoważnienie współwłaściciela